Družstvo žen

Vedoucí: Barbora Mužikovská

Lenka Janáčová, Helena Bělotová, Veronika Bělotová, Petra Chovancová,  Renata Ptáčková, Barbora Mužikovská, Nikola Lalošáková, Markéta Žáková.

2013

Družstvo žen v loňském roce neustále bojovalo s nedostatkem členek, a proto objelo pouze osm závodů. Ale i tak loňskou sezónu hodnotí kladně, protože se mezi soupeřkami neztratily a dokonce ze soutěží přivezly dva cenné poháry. První pohár byl z obvodové soutěže v Lužné, kde vybojovaly se zapůjčenou sportovní mašinou od žen z Lačnova krásné druhé místo a postoupily tak do okresního kola. Postupu se však, kvůli již zmíněnému nedostatku závodnic , vzdaly ve prospěch Lačnovjanek. Další pohár byl ze soutěže ve Střelné, kde naše ženy vybojovaly po téměř třiceti letech první místo! Do další sezóny by chtěly doplnit kádr o chybějící členky, zúčastnit se obvodové soutěže v Lačnově, pohárovek v Lidečku a v Horní Lidči a pokud se podaří doplnit tým, tak se i s družstvem mužů zúčastnit některých nočních soutěží.